Agapi Kitap Yorumu

Ölümsüzlüğe aşk ile ulaşanlar….  o şanslı kişiler…


Peki herkes bu şansa sahip mi dersiniz? Değil ne yazık ki. Egolarını aşklarının önüne koyan, kendinden vazgeçemediği için aşktan vazgeçen insanlar var bu dünyada… Onlar bu şansa asla sahip olamıyor, ölümsüz aşkla hiç tanışamıyorlar…


Ben bunları neden yazdım şimdi size acaba 🙂 Dün gece yeni bir kitap bitirdim. O yüzden… Bana aşkı düşündüren ve aşkın hem kolay hem de zor bulabileceğini, onu elde tutmanın ise aslında çok zor olduğunu hissettiren, Sarah Jio ‘ya ait Agapi isimli kitaptan bahsediyorum.


Kitap 1983 yılında Paris ‘de Kont Luc Dumond’un  eşine çiçek almak için çiçekçiye gelmesi ile başlıyor. Ve bu gidiş gelişler sırasında çiçekçi Elodie aralarında bir aşk başlıyor..

Aşk hep vardır….

 

Devamını Oku

Beğen & Paylaş:

Post Author: safagindunyasi

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben. Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim. 41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :) Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım. Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum. Ayrıca tarafsız satın alma rehberş+ yaşam portalı olan Bloggerlar Paylaşıyor 'un kurucusu ve editörüyüm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir