Baharın Peşinde Kitap Yorumu

Herkese merhaba,

Bugün keyifle okuduğum “Baharın Peşinde” kitap yorumu ile sizlerleyim. Kitabın ana kahramanları Lilah ve Chase. Lise sona giden bu iki gencin hikayesini her ikisinin de kendi dilinden okuyorsunuz. Aralarında neler olup bittiğini ise 3. kişinin ağzından okudukça olayları birbirine bağlamaya başlayabiliyor ve yaşananların bir aşk hikayesinden çok ailelerin çocuklar üzerindeki etkisinin ne kadar büyük olduğunu görebiliyorsun.

“Bu senin suçun değil. Bu benim suçum değil. Birbirimizi affedip yolumuza devam edelim” demek isterdim. -Chase 

Baharın Peşinde Kitap Yorumu
Baharın Peşinde Kitap Yorumu

 “Chase’e doğru ne zaman bir adım atsam veya ne zaman ona karşı gardımı birazcık düşürsem , annemin hayaleti ayaklarıma dolanıyordu, beni zehirli bir sarmaşık gibi toprağa çekiyordu. -Lilah

Lilah ve Chase aynı zamanda çocukluktan itibaren çok iyi arkadaş olan Hannah ve Elaine’nin çocukları. Annelerinin aşırı bağlı arkadaşlıkları bir vahşet ile son bulunca onların da hayatları altüst olmuş. Acılarının içinde, aralarında ki aşkı yeniden canlandirabilecekler mı acaba? Elanie’yi hem Chase hem de Lilah affedebilecek mi? sorularının cevabını kitabın sonunda okuyorsunuz.
😢

Bir arkadaşımın hediyesi olan, @martiyayinlari tarafından yayımlanan ‘Baharın Peşinde ‘ kitabı Usa Today Coksatan Yazarı R.S.Grey tarafından yazılmış.

Orjinal adı ‘Chasing Spring‘ olan kitabın kapak tasarımı yazara ait ve tüm dünyada aynı kapak kullanılıyor. Cıvıl cıvıl bir kapak. Kitap içine konan ayraça ise ayrı bir bayıldım.

Keyif alarak okuyacağınız bir yaz kitabı 😊

Beğen & Paylaş:

Post Author: safagindunyasi

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben. Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim. 41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :) Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım. Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum. Ayrıca tarafsız satın alma rehberş+ yaşam portalı olan Bloggerlar Paylaşıyor 'un kurucusu ve editörüyüm.