Barış Bahçeci ve Yeni Klibi “Yine Derin” Röportajı

kameraarkasi-2-225x300

Barış Bahçeci ve Yeni Klibi “Yine Derin” Röportajı

Herkese merhaba,

Geçtiğimiz günlerde, sizlere bir müzik adamı olan Barış Bahçeci‘nin çıkarmış olduğu Beyaz Kurdun Öyküsü albümü tanıtmıştık. Önceki yazımızı okumak isterseniz Burada

Beyaz Kurdun Öyküsü albümüne ikinci klip bir kaç gün önce geldi. Biz de bugün Barış Bahçeci’ nin “Yine Derin” isimli şarkısının klibinin kamera arkası resimleri ve Bloggerlar Paylaşıyor‘a özel röportajımız ile sizlerleyiz.

Barış bey, öncelikle yeni klibiniz hayırlı olsun. Bu hafta hem klibiniz hakkında konuşalım istedim hem de sizi daha yakından tanıyalım 🙂 Müzik dışında nelerle uğraşıyorsunuz? Müzik dışında bir iş ile ilgileniyor musunuz?

Çok teşekkür ediyorum. Şu an Cep Sahne‘de perküsyon ve teori dersleri veriyorum. Albüm prodüksiyonu yapıyorum. 4 yıldır da oyunculukla ilgileniyorum. Stüdyo Oyuncuları‘nda eğitim aldım ve oradaki çalışmalarıma aralıklarla devam ediyorum.

Barış Bahçeci Yeni Klip Kamera Arkası
Barış Bahçeci Yeni Klip Kamera Arkası

Barış Bahçeci bu klipte hedef kitle olarak kimleri seçti? Gençler, aşıklar, müzikte içeriğe önem verenler, sanatseverler gibi.

Devamını Oku

Beğen & Paylaş:

Post Author: safagindunyasi

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben. Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim. 41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :) Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım. Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum. Ayrıca tarafsız satın alma rehberş+ yaşam portalı olan Bloggerlar Paylaşıyor 'un kurucusu ve editörüyüm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir