Erol Evgin Altın Düetler Albümü

Erol Evgin Altın Düetler Albümü

Tam ortalık sessizliğe kavuştuğunda, Mayıs ayında çıkan bir albüm, beni alıp kah uzaklara götürdü, kah içimde tarifi imkânsız duygular oluşturdu. Türk müziğinin, güçlü sesi ve usta yorumcusu Erol Evgin “Altın Düetler” albümü, gerçekten ismini hak eden bir çalışma olmuş. Bu albümde sadece Erol Evgin değildi beni böylesi duygulandıran. Albümde yer alan 10 şarkıyı yine müziğin güçlü kadın yorumcularıyla birlikte seslendirmesiydi.

Albümde belli ki hem seçtiği şarkılar açısından hemde düet yapacağı sanatçılar açısından oldukça titiz davranmış sevgili Erol Evgin.  Kimler yok ki  Erol Evgin Altın Düetler albümünde. Sezen Aksu, Sıla, Zuhal Olcay, Candan Erçetin, Göksel, Aşkın Nur Yengi, Hande Yener, Nükhet Duru, Şevval Sam ve Emel Sayın. Hepsi de sevilen ve yaptıkları çalışmalarla ses getiren kadın sanatçılarımız.

10 güçlü kadın yorumcumuz ile birlikte seslendirdiği şarkılara gelirsek;

 

Devamını Oku

Beğen & Paylaş:

Post Author: safagindunyasi

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben. Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim. 41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :) Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım. Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum. Ayrıca tarafsız satın alma rehberş+ yaşam portalı olan Bloggerlar Paylaşıyor 'un kurucusu ve editörüyüm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir