Zoran Zivkoco

Gizli Kamera Kitap Yorumu

Merhaba,

Güzel bir kitap yorumu ile sizlerleyim bugün. Zoran Zivkovic‘in “Gizli Kamera” isimli kitabıyla

Düşünün ki, bir gün bir mektup alıyorsunuz ve sizi bir saat sonra başlayacak bir tiyatro gösterisine davet ediyorlar. 
Tiyatroya gittiğinizde salonda sadece siz ve mor şapkalı yüzünü göremediğimiz bir kadın var. 
Gösteri başladığında, sahneye yansıtılan dev projektörde, her gün uğrayıp kitap okuduğunuz bankta çekilmiş bir filmle karşılaşıyorsunuz. Başrol oyuncusu da sizsiniz. 

Ve bu bir gizli kamera…

Ne hissedersiniz? Bir de eğer oradan kaçarcasına çıktığınızda bir saat sonra başka bir yerde olmanızı isteyen bir başka mektup varsa 😱

Edebi yönü ağır basan ve sizi sonuna kadar merakla okumaya teşvik edecek Gizli Kamera kitabı, Zepros yayınevi tarafından 2016 yılında yayımlanmış ve 192 sayfa. 

Ödüllü Sırp yazar, Zoran Zivkovic bu kitabında sizi meraka sürüklüyor, onunla birlikte oradan oraya esrarengiz mektuplarla yol alıyorsunuz. Sabun köpüğü havasındaki kitapları okumaktan hoşlananlara tavsiye etmiyorum çünkü edebi bir dille yazılmış ve zaman zaman kelimelerin arasında kayboluyorsunuz. Kitap 2016 yılında yayınlanmış ve 192 sayfa.

Zoran Zivkovic
Zoran Zivkovic

Okunacaklar listenize ekleyin efendim benden tavsiye 😊

Bir başka yazımda tekrar görüşmek üzere

Sevgiler

Beğen & Paylaş:

Post Author: safagindunyasi

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben. Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim. 41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :) Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım. Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum. Ayrıca tarafsız satın alma rehberş+ yaşam portalı olan Bloggerlar Paylaşıyor 'un kurucusu ve editörüyüm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir