Uluslararası CNR Kitap Fuarı 10 Mart’ta başlıyor

Merhabalar

Kitap seven, kitap tutkunlarının merakla beklediği kitap fuarları her geçen yıl daha çok ilgiyle ve sabırsızslıkla bekleniyor.

Bir kitap sevdalısı ne kadar kitabı olursa olsun kitap almaktan bıkmaz, elinden geldiğince fuarlara katılır ve kitap sayfalarını koklar.

Ben öyleyim. Benim gibi binlercesi var.

Kitap okuyan, ki,taba değer veren okuyucular gördüğümde çok seviniyorum. Umarım ve isterim ki daha çok okuyan bir toplum oluruz.

Tüyap’tan sonra diğer büyük Kitap Fuarı  Uluslararası CNR Kitap Fuarı 10 Mart’ta başlıyor. Bu sene yine güzel etkinliklerin olacağı fuarda katılımın yüksek olması bekleniyor. 

Fuar içeriğine bir göz atarsak;

‘OKU’ teması altında 1.000 üzerinde etkinlik kitapseverlerle buluşuyor

Fuarın onur yazarı edebiyatın usta yazarı Alev Alatlı olacak

1.000 üzerinde etkinlik

450 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor

Hoş sohbetlerin yer alacağı kitap fuarı içeriğinde Selahattin Yusuf, Prof. Dr. Canan Karatay, Serdar Tuncer , Tarık Tufan, Ahmet Şimşirgil’in söyleşilerini kaçırmayın derim.  

Daha detaylı bilgi edinmek isterseniz CNR Kitap Fuarı sitesine bir göz atabilirsiniz.

Ben orada olacağım. Sizi de beklerim

Sevgiler

Elmas

Beğen & Paylaş:

Post Author: elmaspiriltilari

Ve Ben… Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı. Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence. Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim. Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım. Çikolatasız yaşayamam. Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım. Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da. İyilikten vazgeçme… Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:))) Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım. Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur. En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak. Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum. Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak. Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir